Osada nad Soną

Oferujemy Państwu zakup działek zadrzewionych z domami letniskowymi. Wszystkie nasze domy
znajdują się na działkach o powierzchni 1200m².
Zaprojektowane domy posiadają pełną dokumentacje
techniczną oraz wszystkie niezbędne pozwolenia
na budowę. Do każdego domku przeprowadzony
jest prąd z przeznaczeniem do celów budowlanych.
Przy działkach przechodzi wodociąg miejski
z możliwością podłączenia a także przewidzane
są przydomowe oczyszczalnie ścieków.

W swoim zasobie gruntów posiadamy zarówno działki
rekreacyjne jak i budowlane, tak więc jesteśmy w stanie
wybudować dom wg indywidualnych potrzeb klienta
– również według jego projektu.

1

Sprzedane

Dom SZYPER

Sprzedane

 
2

Sprzedane

Mały domek z drewna o konstrukcji szkieletowej –

Dom z drewna o konstrukcji szkieletowej – wykończony „pod klucz” na działce rekreacyjnej.

Działka zasilona prądem do celów budowlanych ze zgodą na stałe przyłącze (wykonana instalacja elektryczna). Jest też woda - własne ujęcie tj studnia głębinowa, kanalizacja – wszystko doprowadzone do domu i podłączone. 

W domu na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, (na podłodze panele drewniane, komin obłożony piaskowcem szarym) i łazienka (obłożona panelami na ściane, na podłodze płytki PCV). Dodatkowo w łazience zainstalowano kable grzewcze przy rurach z wodą, tak by z domku można było korzystać również zimą. Na piętrze domu znajduje się jedna sypialnia i antresola. 
Dom posiada zadaszony taras o pow. ok 20 m2.

Dom położony na przepięknie zlokalizowanej, zadrzewionej, z posianą trawą i ogrodzonej działce rekreacyjnej o pow. 1200 m2. znajdującej się w rekreacyjnej miejscowości Aleksandria.

 
3

Sprzedane

Dom SZYPER

Sprzedane

 
4

Sprzedane

Dom SZYPER 6 dr-s z działką 1200mkw

to mały dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony. Posiada częściowo zadaszony taras i użytkowe poddasze. Dom jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wymagają maksimum funkcjonalności przy zachowaniu niewielkiej powierzchni. Usytuowanie salonu od strony wejścia i jego narożne przeszklenie daje miłe wrażenie gościnności i otwartości domu na otoczenie.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi ogółem 49m². Projekt powstał w technologii szkieletowej. W domu zaprojektowano salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie i 1 łazienkę. Dla miłośników przestrzeni w domu z pewnością przypadnie do gustu model otwartej kuchni. Atutem projektu jest zadaszony taras, który umożliwia odpoczynek w ogrodzie nawet w deszczowe dni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na cele mieszkalne, uzyskuje się w ten sposób ok 20m² poddasza w pełnym wymiarze wysokości oraz drugie tyle powierzchni o obniżonym suficie do wykorzystania na sypialnie dla dzieci. Z powodzeniem może pełnić rolę domu mieszkalnego oraz letniskowego.

 
5

Sprzedane

Dom SZYPER 6 dr-s powiększony z działką 1200mkw

Dom z drewna o konstrukcji szkieletowej - stan surowy, zamknięty.
Powierzchnia zabudowy 60 m2. Dach pokryty gontem bitumicznym wraz z obróbkami blacharskimi.

Okna w kolorze ciemnego brązu.
Media: działka zasilona prądem do celów budowlanych ze zgodą na stałe przyłącze, woda - możliwość przyłącznia do wodociągu miejskiego, kanalizacja - przewidziana przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Do ogrzewania domu zaprojektowano kominek z wymuszonym obiegiem, rozprowadzający ciepło na cały budynek.
 
W projekcie zaplanowany jest salon z kominkiem, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka oraz przedpokój, na piętrze znajduje się pokój ok 20m2 oraz sypialnia dla dzieci w niepełnym wymiarze wysokości.  
Dom posiada taras o pow. ok 11 m2. Środek można wykończyć w zależności od upodobań boazerią lub płytami karton-gips.
 
Dom położony na przepięknie zlokalizowanej i zadrzewionej działce budowlanej o pow. 1200 m2. znajdującej się ok 60km od centrum Warszawy, 16km od Płońska, 5km od Jońca, 5km od Nowego Miasta. W sąsiedztwie znajdują się działki rekreacyjne z zabudową letniskową i domy całoroczne.
 
Działka zlokalizowana jest we wsi Aleksandria w gminie Nowe Miasto, powiat Płońsk, w dorzeczu rzek Sony (ok 200m) i Wkry (ok. 1500 m), jest to Obszar Chronionego Krajobrazu Doliny Wkry. Teren czysty ekologicznie, nieskażony przemysłem zaczarowany świat natury, malownicze widoki nawet w zimowej szacie zauroczą każdego.
 
Nieopodal w Jońcu znajduje się baza wypadowa i wypożyczalnie kajaków, spływy kajakowe leniwie płynącą Wkrą są świetną formą aktywnego wypoczynku w sezonie letnim. Natomiast Sona jest typowo dziką rzeką, gdzie można spotkać żeremia bobrów i rankiem pluskające się wydry. Działka przylega do dużego kompleksu Lasów Państwowych. W Nowym Mieście znajduje się zalew z plażą dla najmłodszych i wypożyczalnią sprzętu wodnego.
 
Posiadamy pełną dokumentację techniczną domu oraz wszystkie zezwolenia potrzebne na budowę.

 
6

Sprzedane

Dom SZYPER 6 dr-s powiększony z działką 1200mkw

to mały dom jednorodzinny, parterowy, niepodpiwniczony. Posiada częściowo zadaszony taras i użytkowe poddasze. Dom jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wymagają maksimum funkcjonalności przy zachowaniu niewielkiej powierzchni. Usytuowanie salonu od strony wejścia i jego narożne przeszklenie daje miłe wrażenie gościnności i otwartości domu na otoczenie. 

Powierzchnia użytkowa domu wynosi ogółem ok 69m². Projekt powstał w technologii szkieletowej. W domu zaprojektowano duży salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie i 1 łazienkę. Dla miłośników przestrzeni w domu z pewnością przypadnie do gustu model otwartej kuchni. Atutem projektu jest zadaszony taras, który umożliwia odpoczynek w ogrodzie nawet w deszczowe dni. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na cele mieszkalne, uzyskuje się w ten sposób ok 20m² poddasza w pełnym wymiarze wysokości oraz drugie tyle powierzchni o obniżonym suficie do wykorzystania na sypialnie dla dzieci. Z powodzeniem może pełnić rolę domu mieszkalnego oraz letniskowego.

 
7

Sprzedane

Dom według wybranego projektu - patrz realizacje